A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Новини

Герої не вмирають

Сьогодні, 20 лютого 2020 року, в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначається згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні».

13:58 21.02.2020

З Днем Соборності, Україно!

22 січня 2020 року з нагоди відзначення Дня Соборності України в закладах загальної середньої освіти Солом’янського району м. Києва відбулися виховні заходи: тематичні години спілкування, покладання квітів до меморіальних дощок загиблим воїнам АТО, патріотичні флешмоби, круглі столи, фотовиставки, виставки тематичної літератури, конкурси, вікторини.

15:30 23.01.2020

Флешмоб «Єдина країна».

Гімназія біотехнологій №177 святкує День Соборності України. 22 січня 2020 р. на честь свята учні підтримали флешмоб «Єдина країна».

11:46 22.01.2020

Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО – вона триватиме до 24 січня

До 24 січня кожен охочий може зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Участь у тестуванні – НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА, але допомагає учасникам краще підготуватися до реального ЗНО. Так, воно дає можливість правильно розрахувати час на вирішення тестів, заповнення бланків відповідей, зрозуміти, як відбувається процедура на практиці, об'єктивно оцінити власний рівень знань, психологічно налаштуватися на проходження тестування тощо. Пробне ЗНО проходитиме у дві сесії: •    21 березня – з української мови та літератури; •    28 березня – з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької). Реєстрація проходить на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти (у назвах областей “зашиті” посилання на сайти центрів). Участь у пробному ЗНО є платною послугою. Тому кожен регіональний центр визначає її вартість самостійно, враховуючи, зокрема, витрати на друк і комплектуванням матеріалів, оплату праці працівників, долучених до організації тощо. Докладніше ознайомитися із вартістю пробних тестів у кожному регіоні можна тут.  Важливо, що реєстрація та участь у пробному оцінюванні НЕ означає автоматичну реєстрацію на основну сесію ЗНО. Крім того, результати пробного тесту не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливатимуть на конкурсний відбір під час вступу до вишів. Нагадаємо, що на сайті МОН вже розміщено підсумки другого конкурсу “Запроси полярника до себе”.  Джерело: Міністерство освіти і науки України

14:22 17.01.2020

Районий конкурс талантів «Солом`янка - stars»

16 січня 2020 року у Палаці  дитячої та юнацької творчості Солом`янського району відбувся фінал нового лідерського проекту, конкурсної програми - «Солом`янка - stars» На сцені Палацу відбулося  справжнє шоу талантів. 25 конкурсантів з різних закладів освіти району змагалися у чотирьох жанрах, а саме: вокал,  музичне мистецтво, поетично-театральне мистецтво та хореографія.  Всі жанри були представлені учасниками двох вікових категорій: 8-9кл  та 10-11 кл.  Юні зірки подарували глядачам і журі  по- справжньому  яскраві творчі номери. Вітаємо з перемогою у жанрі «Вокал»(вікова категорія 8-9 кл)- Журавель Олександру ученицю шк№64» У жанрі «Музичне мистецтво» - Палієву Софію, ученицю шк.№229 У жанрі «Хореографія» - Хітренко Марію, ученицю шк.№166, Дьоміна Дем'яна та Дьоміна Дар'я, учениці школи №115. Вітаємо з перемогою у жанрі «Вокал»(вікова категорія 10-11 кл)- Іскендерову Севіндж, ученицю гімназії біотехнологій №177 У жанрі «Музичне мистецтво» -Васильківського Олександра, учня  гімназії біотехнологій №177 та Лазара Івана, учня спеціалізованої школи №43 У жанрі «Хореографія» - Дьоміна Дем`яна та Дьоміну Дар`ю, а також танцювальий гурт «Fashion kids» учня  гімназії біотехнологій №177 Вітаємо усіх учасників з цим творчим святом та бажаємо подальших перемог!

13:01 17.01.2020

Бізнес- форум

Бізнес- форум ,,НACCP in Ukraine". Рухаємось до змін в організації харчування. Навчаємось для впровадження.

09:47 17.12.2019

Вхід для адміністратора