A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Публічна нформація

Доступ до публічної інформації

        Надання публічної інформації Управлінням освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
        Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.
        Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:
1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
;
3) підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту 

        УСНО: телефон (044)  242 21 71,
        ПИСЬМОВО: 03087, м. Київ, вул.Лондонська, 12,  Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації з (на конверті вказувати "Публічна інформація");
        ПОДАТИ ОСОБИСТО: м. Київ, вул.Лондонська, 12,  Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, відділ по роботі з персоналом, кабінет 204.

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:
- Від фізичної особи – 
форма 1;
- Від юридичної особи – 
форма 2;
- Від об’єднань громадян – 
форма 3;
 факс (044) 242 21 70;

електронна пошта:  solom-osvita@kyivcity.gov.ua

РЕКВІЗИТИ для перерахування коштів за копіювання або друк документів, що надаються Управлінням освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за запитом на інформацію згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації»
Одержувач:
 Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, код ЄДРПОУ 37485490,

реєстраційний рахунок: UA138201720314221015202077847 в Державній казначейській службі України, м. Київ.

призначення платежу: відшкодування витрат за копіювання або друк документів, без ПДВ, КЕКВ 2210, КПКВК 4810160. 

 

Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації


        Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
       Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
       Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Звіт  щодо задоволення запитів на інформацію управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації  2023 рік

 

  Нормативно-правова база


Закон України "Про інформацію"
Закон України "Про доступ до публічної інформації"
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ від 05.05.2011 року № 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації"
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ від 05.05.2011 року № 548/2011 "Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України"

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію»

 

Наказ управління освіти  Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 12.05.2021 року «78 «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються управлінням освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за запитом на інформацію

Вхід для адміністратора