A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Професійний розвиток педагогічних працівників

 

Лист Міністерства молоді та спорту України від 07.12.2023 № 10907/12.2 «Про освітній курс «Єдина Україна»

Завантажити         Додаток

 

"Медіаосвіта і медіаграмотність освітянам Києва: аналітичний дискурс"

Факультет журналістики Університету Грінченка пропонує освітянам відвідати безкоштовний науково-методичний семінар "Медіаосвіта і медіаграмотність освітянам Києва: аналітичний дискурс". Семінар відбудеться 10 листопада 2023 року за адресою  м. Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-Б (станція метро Мінська). Початок заходу 10.00, аудиторію уточнимо при зустрічі гостей заходу. Під час зустрічі будуть проговорені сучасні кейси з медіаосвіти, представлені цікаві медіапрактики.

По завершенню усі учасники отримають сертифікат. Запрошуються керівники шкіл, вчителі, психологи, соціальні працівники. Кількість місць обмежена, обов'язковою є реєстрація на захід. Покликання на реєстрацію: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczmW5ChtzplhNVsQz63AKV9OCDkViyl2-H1gKNrxPCahrWOg/viewform

 

 

Про запуск курсів з цифрової педагогіки. Лист Міністерства освіти і науки України від 18.10.2023 № 1/16131

Завантажити

 

 

Лист Державної наукової  установи  «ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ» про підвищення кваліфікації педагогічних працівників дошкільної освіти.

Завантажити

Лист Державної наукової  установи  «ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ» про підвищення кваліфікації педагогічних працівників за програмами «Вербалізація і візуалізація в науці та освіті», «Інформаційно-цифрові технології в сучасній освіті»

Завантажити

 

 

   Інститут післядипломної освіти Київського університету імені   Бориса Грінченка запрошує педагогів закладів загальної     середньої,   дошкільної, позашкільної освіти на заходи літньої   школи   професійного розвитку, які відбудуться в очній формі   у   червні-   серпні 2023 року. Детальна інформація на   сайті  Інституту   післядипломної освіти Київського   університету імені Бориса   Грінченка.

 

 

 

 

Про внесення зміни до статті 51 Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у питанні надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу

Завантажити           

 

 

 

КП Освітня агенція міста Києва запрошує педагогічних працівників на платформу підвищення кваліфікації

   Команда Освітньої агенції міста Києва пропонує онлайн-курси для вчителів різних категорій та усіх педагогічних працівників, які дозволяють підвищувати свою кваліфікацію у власному темпі.

   Запрошуємо освітян прослухати курси на сайті https://courses.monitoring.in.ua/ та автоматично отримати сертифікат підвищення кваліфікації на особисту електронну адресу.

   КНП «ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА» (ЄДРПОУ – 35075848) є суб'єктом надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників згідно з КВЕД 85.59 в Національному класифікаторі України.

 

Онлайн-семінари, майстер-класи та тренінги у квітні

   Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка пропонує керівникам та педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти дистанційну онлайн-програму «Безперервна підтримка професійної діяльності педагога».

Завантажити посилання

 

Про проведення Всеукраїнського марафону     

Завантажити лист

 

"Психологічна стійкість та кризова адаптація для освітян в умовах довготривалого стресу”

  Благодійна організація “Благодійний фонд “Дужа Україна”проводить  тренінг для вчителів та шкільких психологів. Тема тренінгу "Психологічна стійкість та кризова адаптація для освітян в умовах довготривалого стресу”.

  Реєстрація на тренінг за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCQP8CANyNAdJtVkw3YNFCbmrFylyoKd-MxgZVa8gXHmHVQ/viewform

Завантажити лист

Завантажити пропозиція проведення тренінгів

 

"Весняна школа" для вчителів "Якісна освіта в умовах воєнного стану"

  27-29 березня 2023 року Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка проводить «Весняну школу» для вчителів «Якісна освіта в умовах воєнного стану». Програма заходів включає в себе семінари, тренінги, майстер-класи з психології, інклюзивної освіти, безпечного середовища та предметних галузей (суспільно-гуманітарних дисциплін та національно-патріотичного виховання) і розрахована на 3 дні очного навчання на базі Київської гімназії східних мов № 1 (вул. Львівська, 25, станція метро «Житомирська») та СШ № 125 (вул. Плеханова, 2, станція метро «Лівобережна»), по завершенню навчання учасники отримають сертифікати на 30 годинЗапрошуються вчителі історії, правознавства, суспільно-гуманітарних дисциплін та всі зацікавлені педагоги.  Початок занять 27 березня о 10.00 для обох локацій. Програми "Весняної школи" в прикріплених документах.

Завантажити Програма ЗСШ № 125

Завантажити Програма КГСМ № 1

 

Щодо підвищення кваліфікації
та атестації педагогічних працівників (№ 1/9-683 від 04.11. 2019) 
 
       

Завантажити

 

Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної                                            середньої освіти  (№1/9-141 від 04.03.2020)                            

Завантажити

 

Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 зі змінами.)

Завантажити

Вхід для адміністратора