A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Професійний розвиток педагогічних працівників

Про проведення Всеукраїнського марафону     

Завантажити лист

"Психологічна стійкість та кризова адаптація для освітян в умовах довготривалого стресу”

  Благодійна організація “Благодійний фонд “Дужа Україна”проводить  тренінг для вчителів та шкільких психологів. Тема тренінгу "Психологічна стійкість та кризова адаптація для освітян в умовах довготривалого стресу”.

  Реєстрація на тренінг за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCQP8CANyNAdJtVkw3YNFCbmrFylyoKd-MxgZVa8gXHmHVQ/viewform

Завантажити лист

Завантажити пропозиція проведення тренінгів

 

"Весняна школа" для вчителів "Якісна освіта в умовах воєнного стану"

  27-29 березня 2023 року Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка проводить «Весняну школу» для вчителів «Якісна освіта в умовах воєнного стану». Програма заходів включає в себе семінари, тренінги, майстер-класи з психології, інклюзивної освіти, безпечного середовища та предметних галузей (суспільно-гуманітарних дисциплін та національно-патріотичного виховання) і розрахована на 3 дні очного навчання на базі Київської гімназії східних мов № 1 (вул. Львівська, 25, станція метро «Житомирська») та СШ № 125 (вул. Плеханова, 2, станція метро «Лівобережна»), по завершенню навчання учасники отримають сертифікати на 30 годинЗапрошуються вчителі історії, правознавства, суспільно-гуманітарних дисциплін та всі зацікавлені педагоги.  Початок занять 27 березня о 10.00 для обох локацій. Програми "Весняної школи" в прикріплених документах.

Завантажити Програма ЗСШ № 125

Завантажити Програма КГСМ № 1

 

Щодо підвищення кваліфікації
та атестації педагогічних працівників (№ 1/9-683 від 04.11. 2019) 
 
       

Завантажити

Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної                                            середньої освіти  (№1/9-141 від 04.03.2020)                            

Завантажити

Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 зі змінами.)

Завантажити

Вхід для адміністратора