A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Конкурси

 

Шановні колеги!

Запрошуємо учнів 8-11 класів взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе та малюнків «Українська «формула ядерної безпеки», організованому Комунальним позашкільним навчальним закладом «Київська Мала академія наук учнівської молоді» та Національною комісією з радіаційного захисту населення України за підтримки Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування.

Мета конкурсу – привернути та акцентувати увагу учнівської молоді до питань ядерної безпеки України та всього європейського континенту, протидії загрозам ядерної ескалації з боку росії, відновлення порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали внаслідок широкомасштабної збройної російської агресії проти України, пропаганди європейських цінностей та демократичних принципів державного устрою.

Конкурс проходить протягом листопада 2023 року – січня 2024 року (прийом творчих робіт – есе та малюнків – до 08 січня 2024 року) та завершиться нагородженням переможців та призерів у січні 2024 року.

Детальна інформація про конкурс знаходиться у вкладенні до листа.

Завантажити

 

ІV Всеукраїнський конкурс перекладу для учнів 10–11-х класів закладів загальної середньої освіти «Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу»

Завантажити

До уваги керівників!

Запрошуємо команди ЗЗСО приєднатися до участі у міському етапі Cool 👍 Games, проведення якого заплановано на середину грудня. Змагання відбуватимуться у 3-х вікових дивізіонах: 9-10 років, 11-13 років, 14-16 років. Форма для реєстрації у заході вище і доступна до 27.11 включно. Учні однієї школи можуть брати участь в змаганнях як одного так і всіх трьох дивізіонів.

Організатори змагань: Київське міське відділення КФВС МОН, Департамент освіти і науки КМДА, ІПО Київського університету імені Б. Грінченка.

Нижче посилання на Гугл диск, де міститься інформація для ЗЗСО, в тому числі є папка Cool Games, де Ви можете знайти Регламенти всеукраїнського заходу Cool Games, в рамках якого проводиться міський етап, а також файл «Для Міського етапу» - зазначені рекомендовані естафети і їх правила

Посилання на Гугл диск з інформацією про змагання: https://drive.google.com/drive/folders/1VR86u-unM-cpzKWv3MvbH-9SynaEoPX-  

Посилання для реєстрації: https://forms.gle/CiR8VczSH2ate5aG6

 

Всеукраїнський щорічний мистецький проєкт “ГАМА"

Завантажити         Додаток 1          Додаток 2

Національний конкурс «Репортер»

Завантажити

Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національнопатріотичне становлення молоді»

Завантажити

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

Завантажити

Про проведення VIII Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів

Завантажити

З 10 травня до 30 листопада 2023 року стартує Всеукраїнський конкурс «Активний бадмінтон – крок до перемоги!»

Завантажити лист 

 

Вхід для адміністратора