Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Новини

Семінари-тренінги: по НАССР та схеми сертифікації FSSC 22000 версії 5 від ТОВ "ІСО БІЗНЕС-СТУДІЯ"

Дата створення: 12:48 04.03.2020

ТОВ «ІСО БІЗНЕС-СТУДІЯ» запрошує Вас взяти участь в семінарах-тренінгах за темами:

Всеукраїнський безкоштовний онлайн-марафон

Дата створення: 09:15 25.02.2020

Шановні колеги! 25–28 лютого відбудеться Всеукраїнський педагогічний онлайн-марафон та сесія вебінарів Інтерактивної школи творчого вчителя «НУШ: Як навчати ефективно». У межах онлайн-марафону та Інтерактивної школи педагоги матимуть можливість долучитися до діалогу з провідними авторами, тренерами Microsoft, експертами EdCamp, засновниками найбільших освітянських спільнот, освітніми блогерами та засновниками EdPro. Для участі в заходах необхідно зареєструватися за посиланням: http://bit.do/fvHEb. Усім учасникам, які заповнять запропоновану Google Форму, отримають сертифікати.  Розклад заходів за посиланням:  http://bit.do/fvHGz. Технічна підтримка за тел. 098-037-54-68. 

Майдан. Жива історія. Спроба самоусвідомлення» та літературна композиція «Крути  народили нового українця

Дата створення: 14:02 21.02.2020

З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні 19 та 20 лютого 2020 року в гімназії біотехнологій №177 м. Києва відбувся Музейний урок «Майдан. Жива історія. Спроба самоусвідомлення» та літературна композиція «Крути  народили нового українця».

Герої не вмирають

Дата створення: 13:58 21.02.2020

Сьогодні, 20 лютого 2020 року, в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначається згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні».

АУДИТОР СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Дата створення: 13:46 21.02.2020

ЗАПРОШУЄМО ВАС взяти участь у роботі круглого столу Впровадження системи НАССР у навчальних закладах шкільної та дошкільної освіти - обов'язкова умова для гарантії безпечного харчування дітей.

З Днем Соборності, Україно!

Дата створення: 15:30 23.01.2020

22 січня 2020 року з нагоди відзначення Дня Соборності України в закладах загальної середньої освіти Солом’янського району м. Києва відбулися виховні заходи: тематичні години спілкування, покладання квітів до меморіальних дощок загиблим воїнам АТО, патріотичні флешмоби, круглі столи, фотовиставки, виставки тематичної літератури, конкурси, вікторини.

Флешмоб «Єдина країна».

Дата створення: 11:46 22.01.2020

Гімназія біотехнологій №177 святкує День Соборності України. 22 січня 2020 р. на честь свята учні підтримали флешмоб «Єдина країна».

Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО – вона триватиме до 24 січня

Дата створення: 14:22 17.01.2020

До 24 січня кожен охочий може зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Участь у тестуванні – НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА, але допомагає учасникам краще підготуватися до реального ЗНО. Так, воно дає можливість правильно розрахувати час на вирішення тестів, заповнення бланків відповідей, зрозуміти, як відбувається процедура на практиці, об'єктивно оцінити власний рівень знань, психологічно налаштуватися на проходження тестування тощо. Пробне ЗНО проходитиме у дві сесії: •    21 березня – з української мови та літератури; •    28 березня – з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької). Реєстрація проходить на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти (у назвах областей “зашиті” посилання на сайти центрів). Участь у пробному ЗНО є платною послугою. Тому кожен регіональний центр визначає її вартість самостійно, враховуючи, зокрема, витрати на друк і комплектуванням матеріалів, оплату праці працівників, долучених до організації тощо. Докладніше ознайомитися із вартістю пробних тестів у кожному регіоні можна тут.  Важливо, що реєстрація та участь у пробному оцінюванні НЕ означає автоматичну реєстрацію на основну сесію ЗНО. Крім того, результати пробного тесту не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливатимуть на конкурсний відбір під час вступу до вишів. Нагадаємо, що на сайті МОН вже розміщено підсумки другого конкурсу “Запроси полярника до себе”.  Джерело: Міністерство освіти і науки України