A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Інформація для випускників

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (ФРЕКС) Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує  випускників шкіл на навчання.

Завантажити

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України

Національний університет біоресурсів і природокористування України запрошує випускників 2023 року долучитися до участі в роботі онлайн-школи майбутнього ІТ-шника. Захід відбудеться 14 квітня 2023 року о 15.00. Детальна інформація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFSeQFs8OAyO8O_r5u_B0I8xeOb9XY3z--RqLqmtP4fiuoZA/viewform

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

   Запрошуються учні 10-11 класів на онлайн-зустріч, яка відбудеться в суботу, 22 квітня 2023 року о 12:00  в рамках Днів відкритих дверей на фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

  Програма зустрічі:

- Презентація умов вступу, переваг навчання та перспектив для студентів факультету;

- Розмова в форматі запитання-відповідь з керівництвом та викладачами факультету;

- Пробне онлайн-тестування з фізики за програмою НМТ та аналіз типових помилок при виконанні завдань;

- Онлайн-олімпіада з фізики (за бажанням). Переможці і призери олімпіади отримають пам’ятні дипломи і листи-запрошення до вступу на фізичний факультет;

  Для участі в онлайн-зустрічі учням необхідно до 21 квітня пройти попередню реєстрацію за адресою: https://bit.ly/3E7qTfv

   Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка має найбільшу з-поміж українських ЗВО кількість місць державного замовлення на спеціальність «104 – Фізика та астрономія». Студенти факультету мають можливість проходити стажування в наукових установах України, Європи, США, Японії і ін., діє програма подвійного дипломування. Близько 40% студентів отримують щомісячні стипендії, іногороднім студентам надається можливість проживання в комфортабельному гуртожитку.

 

6 квітня - День відкритих дверей для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв

Національний університет біоресурсів і природокористування України запрошує випускників шкіл, гімназій, ліцеїв України, батьків та усіх бажаючих на День відкритих дверей у змішаному форматі (очно та дистанційно)

Завантажити

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України

Національний університет біоресурсів і природокористування України запрошує випускників 2023 року до онлайн-школи майбутнього ІТ-шника.

Завантажити 

Завантажити

 

Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія»

Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» запрошує випускників до навчання.

      Курсанти  академії навчаються на бюджетній основі та знаходяться на державному забезпеченні.

      З більш детальною інформацією про Інститут Військово-Морських  Сил Національного університету «Одеська морська академія» та переліком спеціальностей та освітніх програм можна ознайомитись на офіційному сайті  https://ivms.mil.gov.ua  

 

Український державний університет імені Михайла Драгоманова  запрошує випускників закладів освіти здобути вищу педагогічну освіту у 2023 році на кафедрі позашкільної освіти. Кафедра проводить Дні відкритих дверей, які відбудуться 18.03.2023 та 29.04.2023 за попередньою реєстрацією. За додатковою інформацією можна звертатися за тел. +380978795675, ел.пошта [email protected]

 

Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти здійснюють прийом  випускників закладів загальної середньої освіти 2023 року. З детальною інформацією про перелік вищих навчальних закладів та напрямки підготовки за спеціальностями можна ознайомитися в прикріплених документах.

Завантажити перелік закладів     

Завантажити напрямки підготовки за спеціальностями

Вхід для адміністратора