A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

До уваги батьків дошкільнят!

Дата: 29.05.2020 22:35
Кількість переглядів: 379

До уваги батьків дошкільнят!

Сьогодні, як ніколи, працівники закладів дошкільної освіти потребують Вашого розуміння та підтримки.
Наразі Київ, як і вся Україна і весь світ, живуть в умовах карантинних обмежень. Міською владою прийнято рішення про поступове  відновлення діяльності закладів дошкільної освіти. 
Всі заклади дошкільної освіти (далі – ЗДО)  Солом’янського району сумували за своїми вихованцями та ретельно готувалися до прийому. Управління освіти дбало про закупівлю і забезпечення закладів необхідною кількістю дезінфікуючих, миючих та антисептичних засобів. Просимо Вас, шановні батьки, не купувати миючі та дезінфікуючи засоби. Наразі заклади дошкільної освіти забезпечені всім необхідним. Процедури закупівель тривають. 
Але є реалії. В 16 ЗДО відсутнє гаряче водопостачання у зв’язку з щорічними випробуваннями мереж, що проводяться ПАТ «Київтеплоенерго». Неможливо, в період розповсюдження коронавірусної інфенкції, прийняти маленьких діток, щоб вони не мали змогу помити  руки теплою водою.
Також літній період – це час підготовки закладів освіти до нового 2020-2021 навчального року.  Управління освіти  намагається провести якомога більше ремонтних робіт: це і заміна вікон, ремонт харчоблоків та фасадів, місць загального користування та вхідних груп. Наразі капітальні ремонти відбуваються у 13 ЗДО. 
Шановні батьки! Все буде добре! Всі садочки, навіть, якщо треба трошки почекати, гостинно зустрінуть свої вихованців. 
Спробуйте нікого не звинувачувати. Повірте ми робим все можливе для прискорення відкриття садочків.« повернутися

Вхід для адміністратора