Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Районні змагання з футболу «Шкільна футбольна ліга», "Шкіряний м'яч"

Дата: 06.10.2023 10:54
Кількість переглядів: 128

U-13 18 жовтня на відктитих майданчиках Ліцею №144 імені Григорія Ващенка відбувся турнір з футболу «Шкіряний м’яч» серед команд закладів загальної середньої освіти нашого району у віковій підгрупі U-13. Навіть прохолодна погода не стала на заваді цьому чудовому святу футбола. У змаганнях взяли участь 11 команд СЗШ № 46, 69, 74, 166,  279, СШ № 173; гімназій № 177, 178, 318; ліцеїв №144, ТЛ НТУУ «КПІ». Суддівство на цих змаганнях здійснювали тренери ДЮСШ «АРСЕНАЛ - КИЇВ». Неймовірна підтримка наставників та батьківської громади, позитивний настрій, бойовий дух учасників змагань  сприяли проведенню цього турніру.

За рішенням суддівської колегії визначені кращі гравці у номінаціях:

«Кращий нападник» – Гайович Вячеслав, ліцей № 144 імені Григорія Ващенка м. Києва;

«Кращий захисник» – Варченко Микита, спеціалізована школа № 173 м. Києва;

«Кращий воротар» – Кравченко Роман, гімназія біотехнологій № 177 м. Києва.

У командному заліку переможцями змагань стали:

Імісце –  команда ліцею № 144 імені Григорія Ващенка м. Києва

(керівники Лемещук Сергій Васильович, Бородай Андрій Миколайович)

ІІ місце – команда гімназії біотехнологій № 177 м. Києва

(керівник Сидоренко  Валентина Павлівна)

ІІІ місце –команда спеціалізованої школи № 173 м. Києва

(керівник Білевич Максим Вадимович)

Блиск від кубків та медалей, щирі посмішки призерів та переможців цих змагань осявали весь стадіон, де проходив турнір.

Вітаємо як переможців, так і учасників змагань! Бажаємо й надалі вдосконалювати свою майстерність, здобувати гучні премоги та достойно представляти Соломянський район на змаганнях міського етапу.

Висловлюємо слова вдячності адміністрації ліцею № 144 імені Григорія Ващенка за гостинний прийом та  підтримку у проведенні цих змагань.

Вітаємо!

U-12 11 жовтня 2023 року на базі Ліцею №144 імені Григорія Ващенка відбувся турнір з футболу «Шкіряний м’яч»  серед учнів закладів загальної середньої освіти нашого  Солом’янського району у віковій підгрупі U-12. Суддівство на цьому турнірі здійснювали висококваліфіковані тренери ДЮСШ «АРСЕНАЛ-КИЇВ». У  змаганнях  взяли участь 9 команд: СЗШ №46, 69, 229; СШ №64, 159, 173; гімназії №177; Ліцею №144, ТЛ КПІ.

У напруженому двобої кожна команда прагнула здобути перемогу. Всі учасники змагань продемонстрували  неабиякий характер, витривалість, спритність та спортивну «злість». Неймовірною також була підтримка своїх команд керівниками та батьками, а особливо треба відмітити підтримку та допомогу з боку старшокласників, які раніше брали участь у таких змаганнях.

За результатами фінальних ігор ІІІ місце виборола команда Гімназії біотехнологій №177 м. Києва (керівник Сидоренко Валентина Павлівна). ІІ місце посіла команда спеціалізованої школи №64(керівники Пархоменко Олександр Вікторович та Ігнатьєв Олександр Володимирович) ). І місце -  переможцем цих змагань стала  команда ліцею №144 імені Григорія Ващенка(керівник Лемещук Сергій Васильович).

Також під час турніру були визначені кращі гравці команд у номінаціях:

«Кращий захисник» - Артем Мануйлов (СШ№64);

«Кращий воротар» - Філіп Горянський(Ліцей №144 імені Григорія Ващенка);

«Кращий гравець» - Микита Лукомський (гімназія біотехнологій №177)

Приємним сюрпризом для номінантів був подарунок від футбольного клубу «АРСЕНАЛ» - футбольна форма, яку вручав головний суддя змагань.

Вітаємо наших переможців!

U-11 З метою залучення дітей до активних занять фізичною культурою та спортом, популяризації та розвитку футболу, пропаганди здорового способу життя, за ініціативи управління молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Громадської спілки «Асоціація футболу м. Києва»  04 жовтня 2023 року на базі Ліцею №144 імені Григорія Ващенка були проведені районні змагання з футболу «Шкільна футбольна ліга» серед команд закладів загальної середньої освіти району у віковій групі U-11.

Сонячний осінній день, радість від зустрічі друзів після довготривалої перерви,  спортивний запал учасників сприяли проведенню  змагань. Цього дня свої заклади освіти представляли найменші учасники у віковій підгрупі  U-11. Підтримка близьких і рідних людей, щирість посмішок, мудрі настанови керівників команд  створили неймовірну атмосферу спортивного свята. У цих змаганнях узяли участь 13 команд із різних освітянських закладів нашого району. Це СШ №43, 64, 159, 187, ЗЗСО №46, 166, 229, 279, гімназія біотехнологій №177, ПШ №324 і гостинні господарі цього турніру ліцей №144. Свої заслужені нагороди отримали команди, які посіли призові місця:  за ІІІ місце нагороджена команда ЗЗСО №69 (керівник Васильєва Н. Г.), ІІ місце посіла команда СШ №43 «Грааль» (керівник Сапронов М. М.) та І місце гідно виборола команда гімназії біотехнологій №177 (керівник Сидоренко В.П.). За результатами ігор у номінації «Кращий захисник» визначений гравець команди СШ №43 «Грааль» Марченко Савва. У номінації «Кращий нападник» визнано гравця команди гімназії біотехнологій № 177 Швеця Наума. А найкращим воротарем турніру став гравець команди ПШ № 324 Глуховський Богдан.

Сподіваємось, що майстерність наших найменших футболістів буде і надалі зростати.