A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Виховні заходи для здобувачів освіти у спеціальній школі «Надія»

Дата: 14.05.2024 15:01
Кількість переглядів: 9

Є у Солом’янському районі спеціальна школа «Надія». Тут навчаються діти, яким потрібна особлива увага та своєрідні підходи. Педагоги закладу намагаються не тільки дати своїм учням знання із навчальних предметів, але й допомагають їм сформувати необхідні життєві навички.

Щорічно екологи закликають усіх долучитися до озеленення парків та скверів, прибирання території після зими. До ініціативи проведення весняної толоки долучилася й шкільна родина СЗОШ «Надія». Учні разом із педагогами, технічними працівниками школи прибирали територію, обполювали квітники, висаджували нові квіти, поливали клумби.

Для вдосконалення теоретичних і практичних навичок у разі виникнення надзвичайних ситуацій у СЗОШ «Надія» проведено День цивільного захисту. Оформлено тематичні стенди та виставку дитячих малюнків, проведено години спілкування «Види небезпечних ситуацій та правила поведінки в цих ситуаціях». Учні переглянули та обговорили мультфільми «Уроки тітоньки Сови: «Надзвичайні ситуації», а ще вчилися складати екстрений наплічник.

Для учнів 1-4 класів проведена екскурсія до шкільного стенду «Засоби протипожежної безпеки». Педагоги залучили учнів до тренінгу «SOS»: як правильно викликати рятувальні служби за телефонами «101», «102», «103», «104», моделювали життєві ситуації «Допоможи собі та товаришеві» (надання першої домедичної допомоги). Учителі фізичної культури та медична сестра організували тренувальні заняття «Подолання перешкод».

Начальник караулу 26 пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в                     м. Києві Ігор Баран провів заняття щодо поводження з вибухонебезпечними предметами для учнів 5-11 класів. Усі учасники освітнього процесу були задіяні в тренувальній евакуації.

У рамках Тижня екології вчителі природничо-математичного циклу провели бесіду «Земля – наш дім!», під їхнім керівництвом діти виготовляли поробки та малюнки на екологічну тему. На платформі Zoom відбулася зустріч зі співробітниками інституту екології.

Педагоги спеціальної школи продумали заходи до Дня пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи: оформили інформаційний стенд, залучили своїх вихованців до відеоуроків, годин спілкування «Чорнобиль: біль та скорбота України».

Колектив школи докладає багато зусиль для того, щоби дітям, якими вони опікуються, було цікаво, щоб отримані знання допомогли учням у повсякденному житті.

 



« повернутися

Вхід для адміністратора