A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Оголошення

Дата: 19.12.2019 11:41
Кількість переглядів: 15

Шановні представники педагогічної та батьківської громади!

Наближаються новорічні свята, а Новий рік – це завжди початок чогось нового і незвіданого, це очікування дива, сюрпризів, гарного настрою.

Але напередодні новорічно-різдвяних свят значно збільшується кількість негативних звернень від батьків, діти яких відвідують заклади освіти району. Здебільшого вони стосуються збору коштів на проведення театральних вистав, оплату роботи аніматорів, придбання подарунків для дітей та педагогічних працівників шкіл і садочків.

Зазначаємо, що всі заклади освіти проводять свою діяльність відповідно до нормативно-законодавчих актів у сфері освіти і забезпечують надання освітніх послуг згідно з державними стандартами. Освітній процес заклади спрямовують на розвиток пізнавальних та творчих здібностей. Педагогічні колективи професійно підготовлені для організації та проведення будь-яких свят із залученням дітей, вихователів, вчителів та батьків. У багатьох школах працюють театральні гуртки, студії, музичні і танцювальні колективи. Також творчо діють і заклади позашкільної освіти, які спроможні організувати і провести дитячі театральні, спортивні та розважальні вистави на будь-яку тематику. На території району є два позашкільні заклади освіти, а саме: Палац дитячої та юнацької творчості (по вул. Генерала Воробйова, 15) і Центр дитячої та юнацької творчості (по вул. Героїв Севастополя, 35), які привітно зустрінуть малюків на новорічні вистави.

Заклади освіти керуються у своїй роботі наказом Департаменту освіти і науки від 03.10.2017 № 930 «Про прозорість і відкритість діяльності закладів освіти», у якому п.2 передбачено категоричну заборону збору готівкових коштів на території закладів освіти м. Києва усіма учасниками освітнього процесу.

Залучення до проведення класних або ж шкільних свят професійних акторів чи театральних колективів передбачає вжиття відповідних правових заходів з боку керівників закладів освіти, а саме: наявність медичних книжок у всіх, хто працюватиме з дітьми і угоди про орендні стосунки на здійснення підприємницької діяльності або ж відповідних дозволів на надання додаткових освітніх послуг. Звертаємо вашу увагу, що вищезазначені вимоги є предметом персональної відповідальності кожного керівника закладу освіти.

Під час проведення нарад для керівників закладів освіти району неодноразово наголошувалось на необхідності неухильного виконання наказів Департаменту освіти та управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо заборони збору готівкових коштів на території закладів освіти району усіма учасниками освітнього процесу.

Разом з тим деякі батьки все ж не проти організації свята за участю запрошених акторів. Але якщо Ви хочете, щоб ваша дитина відвідала театральну виставу, зробіть це разом з нею. У м. Києві існує розгалужена мережа професійних дитячих театрів.

Давайте разом організуємо концерт за участі власної дитини, який ви можете переглянути лише в закладі освіти і безоплатно. Спробуйте себе в якості казкових героїв, і нагородженням за це вам будуть щасливі очі власних дітей.

Бажаємо вам залишити в старому році все, що вас обтяжує і непокоїть, а в новий – узяти тільки ті емоції, які приносять справжнє щастя. Збережіть в душі любов, дитячу безпосередність, віру в щасливе майбутнє, атмосферу затишку і дружелюбності. Нехай з вами завжди перебуває впевненість у власних силах, а вдача супроводжує у повсякденних справах! Миру і благополуччя Україні!


« повернутися

Вхід для адміністратора